در امتحان ‍پایداری قبول شوید

یکشنبه 22 مرداد 1391 05:00 ق.ظنویسنده :

 
هیچ چیز نمی تواند جایگزین پایداری شود.استعداد نمی تواند:انسان های با استعداد نا موفق فراوانند.نبوغ نمی تواند:نابغه های ناکام تقریبا به صورت ضرب المثل در آمده اند.تحصیلات نمی تواند: دنیا ‍ر است از تحصیل کرده های بی حاصل. فقط پایذاری واراده دارای قدرت لایتناهی است.
                                                                             کالوین کولیج


پایداری صفت آهنین شخصیت است. برای وجود انسان پایداری به منزله کربن برای فولاد است.این صفت برجسته ای است که دست دردست موفقیت های بزرگ دارد یکی از رموز مهم ‍ایداری و موفقیت این است:قبل از روبرو شدن با نا امیدی های احتمالی در راه دست یابی به هدف هایتان،ذهن ناخودآگاهتان را مهیا کنید.از پیش تصمیم بگیرید که هر اتفاقی بیفتد هرگز ناامید نخواهید شد.
موقعی که در یک مشکل غرق می شوید.زمان کافی برای ایجاد پایداری لازم در برابر موانع ونا امیدی ها در اختیارتان نیست.ولی اگر پیش از وقوعپستی وبلندی های اجتناب ناپذیر برنامه ریزی کنید،به هنگام روبر شده باآنها آمادگی روانی لازم را خواهید داشت.
شهامت پایداری در ناامیدی وشرایط سخت صفتی است که بیش از هر عامل دیگرموفقیت شما را تضمین می کند.با ارزش ترین سرمایه شما می تواند پایداری طولانی تر نسبت به دیگران باشد.در حقیقت پایداری شما یک نشانه واقعی است از اعتماد به خود و توانایی تان برای کسب موفقیت.به یاد داشته باشید که تمام زندگی یک آزمون است وبرای رسیدن به موفقیت های بزرگ گذراندن؛آزمون پایداری؛ یک ضرورت است.این آزمون اغلب به طور غیر منتظره ودر زمان ممکن است پیش آید.هر موقع با یک مشکل پیش بینی نشده،ناامیدی،شکست،یا بحرانی در زندگی روبرو شوید آزمون پایداری را می گذرانید.اینجاست که توانایی هایتان را به خود و نزدیکاننتان نشان می دهید.

بحران های مکرر در زندگی،اجتناب ناپذیر است.در یک زندگی پر مشغله،شما هر دو تا سه ماه بایک بحران مواجه می شوید.ما بین این بحران ها نیز یک سلسله مسایل و مشکلات وجود خواهد داشت.هر چه اهداف شما بیشتر،رویایتان بزرگ تر واراده تان برای میلیونر شدن راسخ تر باشد،مشکلات و بحران ها نیز بیشتر خواهد بود.

تنها عاملی که تحت کنترل شماست.نحوه عکس العمل تان نسبت به مشکلات و موانع است.هر بار که به طریقی مثبت و سازنده عمل کنید قوی تر و بهتر خواهید شد و توانایی تان برای روبرو شدن با بحران بعدی افزایش می یابد.نهایتا به جایی میرسید که هیچ چیز نمی تواند از پیشرفت شما جلوگیری کند ومانند یکی از نیروهای طبیعت توقف ناپذیر می شوید.شما به فردی تبدیل می گردید که مشکلات هر چهباشد هرگز تسلیم نمی شوید. هر مانعی که بر سر راهتان قرار گیرد،غلبه بر آن را می یابید و همچنان به پیش میروید.

                                                 تمرین عملی
امروز بزرگترین مشکل شما چیست؟ هر چه هست فکر کنید به این دلیل سر راه شما قرار گرفته است که درسی با ارزش به شما بدهدتا درآینده حتی بیشتر موفق شوید.این درس چه می تواند باشد؟از حالا به بعد همیشه در هر شکست و مشکلی به دنبال یک درس گرانها باشید.مطمنا آن را خواهید یافت،درسی که شما را در تلاشتان برای میلیونر شدن یاری خواهد کرد.

برچسب ها: پایداری ، میلیونر شدن ، مشکلات ،
آخرین ویرایش: یکشنبه 22 مرداد 1391 04:00 ق.ظ

 
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات