قاطع وعمل گرا باشید

پنجشنبه 19 مرداد 1391 06:12 ق.ظنویسنده :

 
به جنگ دریای مشکلات بروید و شجاعانه به آنهاپایان دهید.
                                                                                    ویلیام شکسپیر

یکی از صفات میلیونر های خود ساخته اینست که به دقت فکر میکنند و به سرعت تصمیم می گیرند. آنها خود را مقید به عمل و به اجرای تصمیماتشان میدانند.آنها به سرعت عمل کرده و سریعا نتیجه عملشان را دریافت می کنند واگر اشتباهی مرتکب شده باشند به سرعت آن را اصلاح وراه بهتری را انتخاب میکنند.
کلید موفقیت شما در اینست که موارد مختلف را بیازمایید.انسان های موفق افرادی قاطع وهستند و نسبت به سایرین راه های زیادی را مورد آزمایش قرار می دهند.بر طبق قانون احتمالات اگر راه های زیادی را برای کسب موفقیت طی کنید،به احتمال زیاد نهایتا راه مطلوب را به موقع خواهید یافت.
افراد ناموفق مردد هستند.آنها میدانند که بعضی کارها را باید انجام دهند یا متوقف کنند اما فاقد اراده لازم برای تصمیم گیری قاطعانه هستند.در نتیجه درتمام زندگی بدون هدف،ناراضی و ناموفق باقی می مانند.این افراد هرگز ثروتمند نمی شوند وبه استقلال مالی دست پیدا نمی کنند وخود رابا شرایطی بسیار نازل تر از آنچه برایشان امکان پذیز است قانه میکنند.
وپقتی قاطع و عمل گرا باشید ماننداینست که تمام زندگی تان را باند سرعت قرار دهید.تعداد کارهایی که روزانه انجام می دهید بسیار بیشتر از دیگران خواهد بود وسریع تر از آنها پیشرفت می کنید.درواقع شما به منبعی غنی از انرژی،هیجان و انگیزه متصل می شوید که وجودتان را پر از مسرت ونشاط می کند.این انرژی مثبت،شما رابا سرعتی حتی بیش از قبل به سوی هدفتان به پیش می برد.


                                                  تمرین عملی
از خودتان بپرسید:آن کاری که اگر فورا انجام شود بیشترین تاثیر را در زندگیم خواهد داشت کدام است؟
پاسخ شما هرچه هست همان کار را انجام دهید.

برچسب ها: میلیونر خودساخته ، عمل گرا ، قاطع ،
آخرین ویرایش: پنجشنبه 19 مرداد 1391 06:33 ق.ظ

 
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic