هر چه بیشتر وسخت تر کار کنید

جمعه 9 تیر 1391 12:04 ب.ظنویسنده :

 
هر چه سخت تر کار کنم،موفق تر می شوم.
جیمز تربر

همه میلیونر های خود ساخته بسیار سخت کار می کنند. آنها کار  را زودتر شروع می کنند، سخت تر کار می کنند ،دیرتر به خانه می روند وهمه آنها را به عنوان سخت کوش ترین افراد در رشته خودشان می شناسند.
فرمول"اضافه بر 40" را به کار برید طبق این فرمول 40 ساعت کار فقط برای گذران زندگی است و هر میزان اضافه بر 40 ساعت در جهت کسب موفقیت است. اگر 40 ساعت در هفته کار کنید فقط یک زندگی معمولی خواهید داشت.هرگز پیشرفت چشمگیر و موفقیت مالی عمده ای  به دست نخواهید آورد،در نظر همکاران چندان احترام و اعتباری نخواهید داشت.  وهمیشه متوسط باقی می مانید هر ساعت اضافه بر 40 ساعت سرمایه گذاری برای آینده است. در واقع شما می توانید بر اساس میزان کار بیشاز چهل ساعت در هفته وضعیت خود را در 5 سال آینده به دقت پیش بینی کنید.باید اعتراف کرد که هیچ جایگزینی برای کار سخت و طولانی وجود ندارد. میلیونر های خود ساخته در امریکا به طور متوسط 59 ساعت در هفته کار می کنند.بسیاری از آنها نیز، بخصوص در اوایل،70 یا 80 ساعت کار می کنند.آنها به جای پنج روز،شش روز در هفته و در هر روز ساعات بیشتری مشغول کار هستند. اگر می خواهید با یک میلیونر خود ساخته تماس تلفنی بگیرید،بهتر است قبل از ساعات معمول کاری باشد. او بیش از رسیدن کارکنان و بعد از رفتن آنها در محل کار حضور دارد.
به این جمله کلیدی عمل کنید:"در تمام ساعات کاری کار کنید." به هنگام کار وقت را تلف نکنید. پس از ورود به محل کار بلافاصله کار را شروع کنید. وقتی که همکاران می خواهند سر صحبت را باز کنند عذزر خواهی کنید و بگویید:"باید برگردم سر کارم"
ساعت کاری را صرف صحبت تلفنی با دوستان،گفتگو با همکاران یا خواندن روزنامه نکنید. تمام وقت را کار کنید. همین امروز تصمیم بگیرید که به عنوان سخت کوش ترین فرد در شرکتتان شناخته شوید. با سخت کوشی مورد توجه اشخاصی قرار می گیرید که بیش از هر عامل دیگری می توانند در کسب موفقیت به شما کمک کنند.                                                                           تمرین عملی
همین امروز برنامه ریزی کنید که ساعات کاری  روزانه خود را افزایش دهید. تصمیم بگیرید که یک ساعت زودتر در محل کار حضور یافته واز دیگران جلو بیافتید.در وقت ناهار که دیگران نیستند شما کار کنید.همچنین در پایان روز،یک ساعت بیشتر بمانید که چیزی از کار نماند. با این روش در حالی که فقط دو ساعت به روز کاری تان اضافه میشود به تنهایی کار آیی شما را دوبرابر خواهد کرد.

برایان تریسی

آخرین ویرایش: جمعه 9 تیر 1391 12:42 ب.ظ

 
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات