در کار خود همیشه بهترین باشید

جمعه 2 تیر 1391 09:42 ق.ظنویسنده :

 
کیفیت زندگی شما صرف نظر از اینکه در چه حوزه ای کار می کنید بستگی دارد به اینکه تا چه حد خود را متعهد می دانید که در خود بهترین باشید.
وینس لومباردی

همین امروز اراده کنید که در کارتان بهترین باشید و این را که جزء ۱۰ در صد بهترین های رشته خود باشید به عنوان یک هدف تعیین کنید. این تصمیم می تواند نقطه عطفی در زندگی شما باشد.عملا همه افراد موفق دارای توانایی های فوق العاده ای در زمین کاری خود هستند.
به خاطر داشته باشیدکه هیچکس از شما بهتر و زرنگ تر نیست و هر کسی که امروز جزء ۱۰ در صد بالاست در اغاز کار جزء در صد پایین بوده است.هر شخص ماهری روزی ناشی بوده است و هر کس که امروز جزء بهترین های حرفه اش قرارگرفته زمانی کلا در زمینه دیگری فعالیت می کرده است.بنابراین کاری را که تعداد بساری از مردم انجام داده اند شما نیز می توانید انجام دهید.

به این قاعده بزرگ موفقیت توجه کنید:زندگی شما فقط هنگامی بهتر میشود که شما بهتر شوید و چون محدودیتی برای بهتر شدن وجود ندارد، مرزی نیز  برای بهتر کردن زندگی تان قابل تصور نیست.
عزم شما برای عالی شده در آنچه که انجام میدهید ودر زمره ۱۰ در صد بهترین ها قرار گرفتن،نقطه عطف زندگی و کلید موفقیت های بزرگ شماست. این تصمیم همچنین مایه عزت نفس،اطمینان و مباهات بیشتر شما خواهد شد.
وتی کارتان را خوب انجام دهید،احساس رضایت شگرفی به شما دست می دهد عالی بودن در کار روی شخصیت و همه روابطی که با دیگران دارید تاثیر ی گذارد. موقعی که ببینید در بالاترین سطح در زمینه کاری خود قرار دارید،احساس رسندی و مباهات خواهید کرد.
پرسش زیر یکی از مهم ترین سوالاتی است که در طول عمر کاری تان می توانید از خودتان بپرسید و پاسخ دهید:چه مهارتی است که اگر آن را بیاموزم وبه نحو احسن انجام دهم بیشترین تاثیر مثبت را بر زندگیم خواهد داشت؟

شما نمی توانید در هر کاری به سرعت مهارت های لازم را کسب کنید ولی می توانید موثرترین مهارت را شناسایی کرده و سپس برای بهتر شدن در ان هر روز تلاش کنید.از تحولی که در اثر تعهد به عملکرد برتر در زندگی تان روی خواهد داد کاملا شگفت زده خواهید شد. خود این تعهد به تنهایی شما رادر طول عمر کاری تان به یک میلیونر خود ساخته تبدیل خواهد کرد.

تمرین عملی
حوزه های کلیدی را در شغلی که دارید شناسایی کنید چه قسمت هایی را باید حتما به نحوی عالی انجام دهید تا به بالاترین سطح در رشته خودتان ارتقا پیدا کنید.نقاط قوت و ضعف شما کدام است؟همین امروز برای کسب مهارت های لازم در حوزه ای که بیشترین تاثیر را بر زندگی تان دارد بر نامه ریزی کنید.

برچسب ها: موفقیت ، میلیونر خود ساخته ، زندگی ،
آخرین ویرایش: جمعه 2 تیر 1391 10:15 ق.ظ

 
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات