کاری را که واقعا دوست دارید انجام دهید

پنجشنبه 1 تیر 1391 06:00 ق.ظنویسنده :

 
وقتی کاری را انجام بدهید که واقعا دوست دارید، دیگر هرگز حتی یک روز هم کار نخواهید کرد.
برایان تریسی

انجام انچه که واقعا دوست دارید از رموز مهم موفقیت مالی است.یکی از وظایف اولیه و مهم شما در زندگی تشخیص این است که از انجام چه کاری لذت می برید و استعداد طبیعی شما در چه زمینه ای است. سپس با تمام قوا به انجام آن پرداخته و آن را به بهترین وجه انجام دهید.
میلیونر های خود ساخته آنهایی هستند که زمینه ای دقیقا متناسب با توانایی ها و نقاط قوت طبیعی خود یافته و سپس به به  نتایج مطلوب رسیده اند.اغلب میلیونر های خود ساخته می گویند؛هرگز حتییک روز در زندگی شان کار نکرده اند؛
شما بایدرشته ای را بیابید که بتوانید کاملا مجذوب آن شوید. شغل یا زمینه  فعالیتی که برایتان جاذبه فراوانی داشته باشد و توجه تان را کاملا به خود جلب کند. زمینه ای کهبه طور طبیعی استعدادها و توانایی های خاص شما رابروز دهد.

وقتی شما آنچه را که واقعا دوست دارید انجام دهید،یک جریان ممتد هیجان،انرژی و ایده های جدید ایجاد می شود مه موجب عملکردی ختی بهتر از قبل خواهد شد.
این سوال را پاسخ دهید:اگر همین فردا یک میلیون دلار برنده شوید،ایا به کاری که امروز مشغول هستید ادامه می دهید؟
این سوال مهمی است در واقع می گویید اگر تمام پول و وقت لازم در اختیارتان باشد و برای انتخاب شغل آزاد باشید، چه خواهید کرد؟ااگر میلیونر های خود ساخته یک میلیون دلر پول نقد برنده شوند، به کار فعلی شان ادامه واهند داد. فقط ممکن است کارشان را بهتر یا در سطح بالاتری انجام دهند. آنها بهقدری در کارشان علاقه دارند که حتی فکر اینکه آن را ترک کنند یا بازنشسته بشوند به ذهنشان خطور نمی کند.
اگر شما با انتخاب های گوناگون بین زمینه های کاری مواجه هستید، شاید بزرگ ترین مسولیت تان این باشد که ببینید چه کاری را واقعا دوست دارید و سپس خود را وقف آن کنید.هیچکس جز خودتان قادر به انجام این کار مهم نیست.
از برایان تریسی

برچسب ها: کار ، دوست داشتن ، میلیونر خودساخته ،
آخرین ویرایش: - -

 
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات