خود را دارای شغل آزاد بدانید

چهارشنبه 31 خرداد 1391 05:30 ق.ظنویسنده :

 
از این پس صد در صد مسولیت آنچه را که هستید قبول کنید.از بهانه تراشی و سرزنش دیگران برای مشکلات وکمبود های خود دست بردارید.شکایت از ناملایمات و نتقاد از دیگران را متوقف کنید.تنها خودتان مسول هستید. اگر در زندگی تان چیزی هست که از آن ناراضی هستید تغییر آن به عهده خودتان است.کنترل به دست شماست.

موفق ترین آمریکایی ها که ۳ درصد جمعیت را تشکیل می دهند با هر نوع شغلی خود را دارای شغل آزاد می دانند بزرگترین اشتباه شما این است که فکر کنید برای کسی غیر از خودتان کار میکنید.شما ارباب خودتان هستید ودر هر جا که باشید همیشه  رٔیس شرکت ارایه دهنده خدمات شخصی خودتان هستید.
وقتب خود را دارای شغل آزاد بدانید،ذهنیت کار آفرینی در شما پدید می آید که استقلال،احساس مسءولیت و خود انگیزشی از نشانه های ان است.به جای آنکه منتظر وقایع باشید،آنها را بوجود می آورید. شما خود را ارباب  زندگی تان  میدانید و کنترل کامل سلامتی،خودکفایی مالی،آینده شغلی، روابط، سبک زندگی، محیط خانه،اتوموبیل و یا هر عنصر دیگری را در دست خواهید داشت.زمینه ذهنی یک میلیونر خود ساخته این چنین است.
افراد مسءول شدیدأ‌نتیجه گرا وهمیشه پیشگام هستند.آنها داوطلبانه مسءولیت ها راقبول می کنندوهمیشه وظایف بیشتری را بعهده میگیرند ودر نتیجه تبدیل به با ارزش ترین و محترم ترین افراد سازمان خود می شوند. این افراد مدام خود را برای داشتن موقعیت هایی با اختیارات بالاتر در اینده آماده می کنند.شما نیز باید همینطور باشید.
به این پرسش پاسخ دهید:اگر شما برای یک روز رءیس شرکتتان باشید یا اینکه در جایی که کار میکنید مسءولیتکامل نتایج را به عهده داشته باشید، چه تغییری را بلافاصله ایجاد میکنید؟
این تغییر راهر چه که هست یادداشت کنید،برنامه ای برای آن تهیه و همین امروز اجرای آن را آغاز نمایید.همین عمل به تنهایی قادر به ایجاد دگرگونی در زندگی شماست.

تمرین عملی

دلایل وبهانه های عمده ای را که مانع پرداختن کامل شما به اهداف مالی تان میشود شناسایی کنید.آیا در زندگی تان کسی یا چیزی هست که آن را مانع پیشرفتتان بدانید؟ هر چه که باشد،شما تهنا خودرا مسءول بدانید و از همین امروز کار را با همین دید آغاز کنید.

برایان تریسی

برچسب ها: شغل آزاد ،
آخرین ویرایش: چهارشنبه 31 خرداد 1391 06:04 ق.ظ

 
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات